Bonito 600 – Angler to łódka pomyślana specjalnie dla wędkarzy.

Małe zanurzenie pozwoli na wędkowanie „tuż przy trzcinach” jednocześnie zapewniając możliwość kilkudniowego „polowania” nawet na środku dużej wody.

2 wygodne koje, mały kącik kuchenny i chowana chemiczna toaleta, pozwalają na przedłużenie wędkowania na kilka dni niezależnie od pogody. Jesteś osłonięty od wiatru i deszczu, w każdej chwili możesz się zdrzemnąć, czy upiec złowionego przed chwilą szczupaka.

Łódka przy większym silniku (50 kM) płynie w ślizgu z dużą prędkością, co pozwoli Ci łowić do ostatniej chwili i jak potrzebujesz – możesz szybko wrócić do przystani. Duży kokpit zapewni bardzo wygodne wędkowanie dając możliwość bezkolizyjność „rzutów” dla 3 wędkarzy. Po zamknięciu tentu – tworzy się przytulny, duży „taras” osłonięty od wiatru i deszczu. Wygodnie w 4 osoby siedząc przy rozkładanym stoliku możesz wspominać złowione ryby. Nareszcie będziesz mógł stać wyprostowany w kabinie – 192 cm wysokość sterówki.

Szafa na ubrania i wiele różnych schowków i bakist pozwoli zabrać ze sobą wędki, cały zapas akcesoriów wędkarskich, żywność, wodę i inne napoje. To idealny jachcik na kilkudniowe rejsy wędkarskie.

Budowa Bonito 600-Angler jest bardzo prosta i da sobie z tym radę każdy. Technologia szycia i klejenia oraz zestaw komputerowo wyciętych elementów dostosowane są budowy również przez tych którzy jeszcze nigdy nie zbudowali żadnej łodzi. A my oczywiście służymy poradą na każdym etapie budowy.

Możesz być pierwszym który zbuduje Bonito 600 Angler...

Dane techniczne

Długość kadłuba 600 cm
Szerokość kadłuba 250 cm
Zanurzenie 30 cm
Wyporność 1260 kg
Moc silnika 10-115 KM
Ilość koi 2
Załoga 4 osoby
Wysokość w sterówce 190 cm
Materiał: sklejka + laminat epoksydowy
 
Jacht motorowy Bonito 600 Angler
 
jacht motorowy Bonito 600 Angler