W Bonito 760 w porównaniu do Bonito 700 pojawiają się pewne zmiany:

  • nieco zmienione linie kadłuba i pawęży
  • dłuższa sterówka (kabina)
  • powiększony pulpit sternika
  • większy kambuz
  • większa kabina WC z możliwością instalacji prysznica
  • miejsce na dużą szafę ubraniową
  • przednie siedzenie na lewej burcie może być “przekładane” pozwala na siedzenie twarzą do kierunku jazdy

Podstawowa zabudowa wnętrza przewidziana jest dla 4 osób załogi.
Dwie koje dziobowe oraz podwójna koja która powstaje przez opuszczenie stołu dinetki i położenie oparć.

jacht motorowy Bonito 760

Koje mają długość 200cm. W każdej koi znajduje się bakista na większe rzeczy osobiste oraz nad koją są jaskółki na drobiazgi załogi. Prawa burta to wewnętrzne stanowisko sterowania, kambuz wyposażony w dwupalnikową kuchenkę i zlewozmywak.
Przy wejściu kabina sanitarna z chemicznym WC i umywalką. Na lewej burcie dinetka którą po opuszczeniu stołu można zamienić na podwójną koję. Przy wejściu szafa ubraniowa. Możliwe są inne warianty zabudowy.

Jacht może być wyposażony w drugie zewnętrzne stanowisko sterowania. W tym wypadku musi być zastosowana hydrauliczna instalacja sterowania . Przy pojedynczym stanowisku sterowania wewnętrznym lub zewnętrznym instalacja może być zrealizowana przy użyciu urządzeń TELEFLEX.

Jacht można wyposażyć w instalację elektryczna, antenową do UKF, gazowa i wodną. Instalacja elektryczna 12 V oparta o akumulator, 120Ah dla celów serwisowych -nawigacja i oświetlenie oraz akumulator 36 Ah -rozruchowy.
Instalacja gazowa zależna od posiadanej kuchenki. Butle gazowe w oddzielnym schowku z przewietrzaniem i odpływem gazu poza kadłub.
Instalacja wodna dla wody słodkiej oparta o dzienny zbiornik rozchodowy i wody zaburtowej. Obie instalacje posiadają pompki elektryczne. Pokład wyposażony jest w półkosze dziobowe i bramę rufową na której można rozpiąć „bimini” czyli tkaninowy namiot, chroniący załogę w kokpicie przed deszczem i słońcem.

Parametry jachtu:

Długość: 762 cm (długość kadłuba bez kaczego dziobu i platform rufowych)
Szerokość: 260 cm
Zanurzenie: 30 cm
Wyporność: 1700 kg
Liczba koi: 4
Załoga: 6 osób
Wysokość w sterówce: 190 cm
Silnik: 10 – 150 KM

jacht motorowy Bonito 760

jacht motorowy Bonito 760 widok

Bonito 760 jacht motorowy

Bonito 760 Sissi

Jacht motorowy Bonito 760

Bonito 760 jacht motorowy

Bonito 760

Po testach i doświadczeniach zebranych w czasie pływań na Bonito 700 oraz na Bonito 760 rozpoczęliśmy produkcję jachtu motorowego Bonito 25.